26 вер. 2022

«Сучасне дошкілля під крилами захисту»

26 вересня 2022 року в закладі було проведено педагогічну годину, на тему: «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Працівники закладу отримали Подяки від Управління освіти м.Кропивницького за сумлінну працю, високий професійний рівень, творчу організацію роботи, вагомий особистий внесок у вихованні та навчанні підростаючого покоління міста з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля та Подяки від закладу за сумлінну працю, волонтерську діяльність, допомогу внутрішньо переміщений особам з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля...
9 вер. 2022

"День борщу"

День українського борщу. Рада запровадить свято, бо це - маркер національної ідентичності
1 вер. 2022

"День знань"

01 вересня в закладі організовано та проведено перше заняття з теми: «Ми українці! Честь і слава незламним!», «Нехай у серці кожної дитини живе любов до України»
8 лют. 2022

«Світ економіки у соціальних мережах»

В ході реалізації річного плану роботи закладу, 08 лютого педагогиня Гінцар А.І. організувала та провела колективний перегляд з вихованцями групи 10 «Сонечки» (старший дошкільний вік) з теми: «Світ економіки у соціальних мережах».
28 січ. 2022

«Здоров`я - запорука успіху»

З 24 по 28 січня 2022 року в закладі дошкільної освіти, буде проходити Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров`я - запорука успіху»
19 січ. 2022

Зимові свята, звичаї та обряди в Україні.

19 січня в закладі з дітьми була організована та проведена музична розвага з тематикою: зимові свята, звичаї та обряди в Україні.
17 груд. 2021

«Кольоровий тиждень

Сьогодні в закладі у всіх вікових групах розпочато «Кольоровий тиждень» (використання елементів кольоротерапіі). Кольори оточують нас від самого народження. Вони впливають на формування характеру, самооцінки і психологічного здоров`я
25 лист. 2021

«Міні - міс Украіночка 2021»

25 листопада в закладі було проведено захід «Міні - міс Украіночка 2021», в якому прийняли участь вихованки різних вікових груп.
18 лист. 2021

Сьогодні 18 листопада вчителі - логопеди закладу Сідун І.П. та Чміль Л.М., провели змістовний семінар - практикум для вихователів логопедичних груп, на тему: «Методи роботи над мовленнєвими порушеннями. Значення артикуляційних вправ для розвитку дрібної моторики дошкільників. Складова структура слова»
17 лист. 2021

«Здоров`я, як стиль життя»

«Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світосприймання, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили...» В.О.Сухомлинський.