1 вер. 2021

День знань - свято мудрості, нових відкриттів та незвіданих вершин, невідомих та цікавих подій. Креативно, насичено та весело зустріли перший день осені дошкільнята, з посмішками на вустах в очікуванні нових вражень та позитивних емоцій!!!!!
10 черв. 2021

Вусатий "Нянь"

Батьки реагують на "вусатого няня" здивовано або з посмішко.
1 черв. 2021

Вже традиційно прихід літа асоціюється із дитячим днем.
27 трав. 2021

Випускний.

Дошкільні роки прекрасні і незабутні, випускний у дитячому садку-перший крок дитини у доросле життя, це свято залишається незабутнім для всіх.
24 трав. 2021

Організація праці дітей на огородних ділянках.

Вирощування овочів на городніх ділянках, вихователі разом з дітьми саджають, доглядають, та збирають урожай - це є гарними прикладом та трудовим вихованням. Прищеплення любові до всього живого та прекрасного, а головне до праці, вміння працювати колективно та для досягнення спільного інтересу.
20 трав. 2021

День "Вишиванки"

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
20 трав. 2021

"Результативність роботи"

20 травня 2021року було проведено Педагогічну раду №4
19 трав. 2021

Підсумки засідання "Школи молодого педагога"

19 травня 2021року було проведено підсумкове засідання "Школи молодого педагога "Паросток".
28 квіт. 2021

Майстер - клас Великодня писанка

Наближається найбільше свято року для православних християн – Світле Христове Воскресіння, однією з традицій якого є розписування писанок. Традиція ця не нова, та методики розписування писанок, їх символіка і кольорова гама різняться не тільки від країни до країни, а й від міста до міста. А отже, в кожній місцевості вони особливі.
28 квіт. 2021

Великодні мотиви

Свято Пасхи недалечко, Люди звичай бережуть, – Розмальовують яєчка, Пишні пасочки печуть. Святкування йде віками, – Це такі чудові дні: В гості йти, під рушниками Страви нести запашні, Доброзичливо, з любов’ю Мати щирі почуття, Людям зичити здоров’я І щасливого життя...