«Світ економіки у соціальних мережах»

8 лют. 2022
В ході реалізації річного плану роботи закладу, 08 лютого педагогиня Гінцар А.І. організувала та провела колективний перегляд з вихованцями групи 10 «Сонечки» (старший дошкільний вік) з теми: «Світ економіки у соціальних мережах».

В ході якого формувала економічну компетентність та обізнаність дітей, узагальнила та систематизувала знання дітей про загальновживані економічні поняття: «потреби, товари, гроші, послуги, банк, природні ресурси, бережливістю», тощо. Закріпила знання дітей про першочергові та другорядні потреби. Ознайомила з поняттям «крафтова крамниця». Узагальнила, що можна купити, а що ні. Наголосила на тому, що деякі речі можна використовувати не за призначенням. Налаштовувала дітей на розуміння того, що в соціальних мережах потрібно черпати корисну інформацію. В ході практичної діяльності розвивала логічне мислення, зв’язне мовлення, уяву, фантазію. Виховувала інтерес до світу економіки, бережне ставлення до навколишнього середовища. Супроводжував дітей в ході їх практичної діяльності «Афлатун» - це іскорка, вогник, який вчить бути відповідальним, активним, ініціатором змін в своєму житті та в житті суспільства...