Сторінка музкерівника

Нас навчають:

Рославiцька Олена Миколаївна

Педагогічний стаж: 4 роки 8 міс.

Освіта: Кіровоградське музичне училище,

2013 рік.

Педагогічне кредо:

Будь собою, інші ролі зайняті.

Ковганова Оксана Сергіївна

Педагогічний стаж: 7 місяців

Освіта: Кропивницький музичний фаховий коледж

2023 рік.

Педагогічне кредо:

"Бути людиною у всьому і завжди."

Музика – могутній засіб всебічного розвитку дитини, формування її духовного світу. Вона розширює її кругозір, знайомить з різноманітними явищами, збагачує почуттями, викликає радісні переживання, сприяє вихованню правильного ставлення до навколишнього світу. Залучення до музики активізує сприймання, мислення та мову, виховує високий естетичний смак, розвиває музичні здібності, уяву, творчу ініціативу, всебічно впливає на її розвиток.  Але важливо не тільки на музичних заняттях, а й у повсякденному житті створювати умови для розвитку музичних нахилів, інтересів, здібностей дітей. В іграх, на прогулянках, під час самостійної художньої діяльності діти за власною ініціативою можуть співати пісні, водити хороводи, слухати грамзапис музичних творів для дошкільників, підбирати найпростіші мелодії на дитячих музичних інструментах. Музичну діяльність дітей у побуті відрізняє самостійність, ініціативність, прагнення зробити щось своє. Отже, у дошкільників насамперед потрібно виховувати самостійність й ініціативу у використанні знайомих пісень, танців у різних умовах (в іграх, на прогулянках, у самостійній художній діяльності та ін.), у музично-дидактичних іграх розвивати мелодійний слух, почуття ритму, музично-сенсорні здібності, розширювати коло музичних вражень слуханням музичних творів.

Основні завдання музичного виховання:

1. Виховувати любов та інтерес до музики. Тільки розвиток емоційної чуйності і сприйнятливості дає можливість широко використовувати виховний вплив музики.

2. Збагачувати враження дітей, знайомлячи їх у виразно організованій системі з різноманітними музичними творами і використовуваними засобами виразності.

3. Залучати дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички в області співу, ритміки, гри на дитячих інструментах. Знайомити з початковими елементами музичної грамоти. Все це дозволить їм діяти усвідомлено, невимушено, виразно.

4. Розвивати загальну музикальність дітей (сенсорні здібності, ладо-висотний слух, почуття ритму), формувати співочий голос і виразність рухів. Якщо в цьому віці дитини навчають і залучають до активної практичної діяльності, то відбувається становлення і розвиток всіх його здібностей.

5.Сприяти розвитку музичного смаку. На основі отриманих вражень і уявлень про музику проявляється спочатку вибіркове, а потім оцінювальне ставлення до виконуваних творів.

6. Розвивати творче ставлення до музики перш за все в такій доступній для дітей діяльності, як передача образів у музично-ритмічних рухах, пісенних імпровізаціях, в іграх і драматизації.

У дитячому садКУ ми щодня займаємося музичною діяльністю. Працюємо над розвитком музичних здібностей, прищеплюємо естетичний смак.

МУЗИЧНА РОЗВАГА "ПРИГОДИ У ВЕСНЯНОМУ ЛІСІ"

ЗАНЯТТЯ З ДІТКАМИ РІЗНИХ ВІКОИВХ ГРУП

ПРОВЕДЕННЯ НОВОРІЧНИХ ТА ВЕСНЯНИХ СВЯТ

"Емоційне сприймання музичного мистецтва"

"Музично-ритмічні вправи"

"Сприймання творів театрального мистецтва"

Кожна дитина - це яскрава індивідуальність, це унікальний мир, єдине у своєму роді поєднання особливостей особи, характеру, темпераменту. Заняття музикою допомагають загальному розвитку, допомагають розвинути відчуття прекрасного. Навчання музиці покращують характер дітей і благотворно впливають на їх психологічний стан.
На музичних заняттях ми намагаємось збагачувати музичні враження дітей, знайомлячи їх з різноманітними музичними творами. Ознайомлювати дітей з елементарними музичними поняттями, навчати найпростішим навичкам у   всіх видах музичної діяльності – слухання музики, співи, музично-ритмічні рухи, гра на дитячих музичних інструментах; щирості, природності і виразності виконання музичних творів.
  Не останнє місце займає розвиток емоційної чутливості, сенсорних здібностей та ладо-висотного слуху, почуття ритму, формування співочого голосу та виразності рухів.
  Також дуже важливим є розвиток творчої активністі у всіх доступних дітям видах музичної діяльності: передачі характерних  образів в іграх та хороводах; використанні вивчених танцювальних рухів у нових, самостійно знайдених сполученнях; імпровізації маленьких пісень, розспівок. Формувати самостійність, ініціативу та прагнення застосовувати вивчений репертуар у повсякденному житті, музикувати, співати, танцювати.

Музичний концерт «Народні пісні - краса України», музичний керівник Рославіцька О.М.

Методика елементарного музикування за Карлом Орфом

Музичне виховання є органічною складовою всього навчального-виховного процесу в дошкільному закладі. Музика допомагає дошкільнятам глибше сприймати навколишнє середовище, виховує любов до своїх рідних, друзів, збагачує і емоційно забарвлює її мову, і звісно, сприяє розвитку музичних здібностей.

Квест - гра до Декади української писемності та мови «Ти наше диво калинове, кохана материнська мова»

Розвага музична "Міні - філармонія. Пори року. Осінь", слухання музики

Музичне заняття з дітками середнього дошкільного віку

Музично - дидактична гра "Віночок"

13.11.2019р. були проведенні "Українські вечорниці"

" Осінній вернісаж"

11.09.2019р відбулася "Посвята в дошкільнята"

День знань

Івана Купала

"Родина, родина – це вся Україна
З глибоким корінням, з високим гіллям."

16.11.2018р. Було проведене родинне свято "Велика родина-щаслива сім'я"