16 вер. 2023

Ланцюг єднання в рамках відзначення 269-річчя Кропивницького

Педагогині нашого закладу долучилися до ланцюга єднання в рамках відзначення 269-річчя Кропивницького. Захід присвячувався пам`яті усіх загиблих на війні...
15 вер. 2023

Тиждень БЖД "Правила дорожні - корисні для кожного!"

З 11 по 15 вересня проходив Тиждень по БЖД "Правила дорожні - корисні для кожного!". Наші дітки вчились правилам поведінки на дорозі та у транспорті, грались у дидактичні, сюжетно-рольові та рухливі ігри; вчили різновиди транспорту, виготовляли аплікації, малювали, конструювали, робили спільні поробки з батьками, розглядали демонстраційний матеріал на дану тематику. Малята отримували нові знання з великим задоволенням!
14 вер. 2023

Квіти для ЗСУ!

Дякуємо нашим Захисникам!
8 вер. 2023

День борщу!

Досить, братці, сумувати, Час прийшов святкувати - День народження Борщу!
1 вер. 2023

1 вересня! День Знань!

День Знань... Цей День - загальне свято, Бо всім відомо, той багатий, Хто більше знань, із інших має, Й новими оволодіває. Розумні люди - міць держави! Тож набирайтесь, діти знань, Щоб Україна мала славу Країни здійснених бажань!
24 серп. 2023

"З Днем Незалежності"

З Україною в серці!!!!! Красивий, щедрий рідний край І мова наша солов’їна. Люби, шануй, оберігай Усе, що зветься Україна.
18 серп. 2023

"Друзі наші менші"

Тварини наші друзі! Вихованці груп 7 та 8 разом зі своїми вихователями підтримали акцію «Намалюй щасливого котика та собачку та будиночок для нього»
17 серп. 2023

ЩОДО ВЖИВАННЯ ВОДИ!

рекомендації щодо безпечного вживання та використання води
15 серп. 2023

"День посмішки"

Посмішка - найщиріший прояв дитячих емоцій. Усміхнена дитина - щаслива дитина. Нехай усі діти завжди будуть усміхнені... Тематичний День «Посмішки і бантиків» в садочку в нас що дня, ми граємо , співаємо, займаємось , розумна дітвора)))Дихальна вправа «Веселі метелики» сьогодні наші бантики перетворилися на веселих, різнокольорових метеликів
9 серп. 2023

"Будь уважним, малюк!"

Представниками Поліціі, було організовано та проведено бесіду - розповідь та практичні завдання з вихованцями груп середнього та старшого дошкільного віку, діти поповнили свої знання у напрямку безпеки життєдіяльності, закріпили набуті уміння!