29 лип. 2023

"У світі природи"

Цікава дозвіллєва діяльність... Під час тематичного тижня "У світі природи" вихованці закріплювали знання з природного довкілля, на прогулянках спостерігали за навколишньою природою, грали у рухливі ігри та були "природніми перукарями". Гра - пошук "Знайди рослину". За допомогою лупи діти знаходили рослини, які ростуть на території нашого закладу дошкільної освіти. Бесіда на тему: "Дивовижні комахи", музична руханка: " Бджілка", художньо- продуктивна діяльність ( малювання) на тему: "Літнє дерево" . Нетрадиційна техніка малювання - зім'ятий папір, конструювання з природного матеріалу на тему: " Квіти". Гра " З якого дерева листочки". Природа дає нам все найкраще та корисне. Збір врожаю цибулі.
21 лип. 2023

"Чистота та гігієна - запорука здоров"я"

Захід за ініціативи благодійного фонду "Безпечне майбутнє", за сприяння дитячого фонду ООН "Юнісеф"
14 лип. 2023

«У світі казки»

Ляльковий театр на пластикових ложках по казці "Вовк та семеро козенят», використали пальчиковий театр, ляльковий театр, читали та розігрували сценки з казок, ліпили казкові замки та малювали казки за задумом)
6 лип. 2023

"Івана Купала"

Вихованці різновікових груп разом зі своїми вихователями відтворили звичаї українського народу на свято Івана Купала: збирали лікарські трави, плели вінок, водили хороводи та стрибали через вогонь.
6 лип. 2023

"День бігу"

Вихователями різновікових груп організовано тематичний День бігу, були проведені цікаві єстафети по доріжкам здоров‘я, розробленими та підготовленими вихователями, загартовуючі процедури «Сонце, повітря та вода - наші найкращі друзі». Старт та фініш пройшли під гарний настрій та щасливий сміх дітей
28 черв. 2023

"День Конституції"

До Дня Конституції України були проведені різноманітні творчі заняття, бесіди та ігри
2 черв. 2023

«Зараз дрон, потім - квіти»

В закладі проходила благодійна акція Об’єднані у центрі України «Зараз дрон Потім - квіти» ініційована Кропивницьким міським парламентом дітей. Долучилися всі небайдужі: батьки, працівники, дітки з задоволенням поповнювали скриньку знаючи про те, що допомагають нашим хоробрим Захисникам....
1 черв. 2023

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії та творчості» Василь Олександрович Сухомлинський.
31 трав. 2023

"Випуск 2023"

В дитсадочку нашім свято: сміху, радості багато. Випускний сьогодні в нас, розлучатися вже час. Тут ми гралися, зростали Самостійними тут стали, і за це усім охоче, ми подякувати хочем..... Вихователі: Брайко Наталія Василівна, Кононова Наталія Євгеніївна, вихованці групи 5 «Калинка»
31 трав. 2023