№ 7 "Веселка"

Нас виховують:

Єфімова Олена Леонідівна

Стаж роботи: 9 рокiв 6міс.

Освіта: вища. Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти.Історія"

Посада: вихователь

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорія.

Кредо: "Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу – в цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне ваше слово може зруйнувати в дитини віру у вас як вихователя, збентежити дитячу душу".

В. О. Сухомлинський

Рось Антоніна Василівна

Педагогічний стаж: 31 років 8міс.

Освіта:Олександрійське педагогічне училище, 1979 рік

Кваліфікаційна категорія : молодший спеціаліст

Посада: вихователь

Педагогічне кредо: « Щасливе, усміхнене обличчя дитини в садочку – найвища оцінка діяльності вихователя»

Вихователям допомагають:

Іванець Оксана Василівна

Посада : помічник вихователя

Стаж роботи:

Наша емблема

Девіз:

Синє небо обіймає

Золоті роздоли

Нас чекає зустрічає

Веселкова доля

Наше життя

До тижня безпеки життєдіяльності "Дарма не бійся, але стережись!" вихованці групи 7 "Веселка" разом з Іскорками суперсил повторили правила дорожнього руху та створили "Квітку емоцій", а з песом Патроном вивчили правила мінної безпеки.

Протягом тижня "Сонце стукає у віконце" вихованці спостерігали за сонечком, грали у дидактичні ігри, з різних матеріалів виготовляли "сонечко".

До тижня пожежної безпеки вихованці групи 7 "Веселка" обговорювали правила поведінки з вогнем, гралися в різні види ігор та вчилися малювати вогонь нетрадиційним способом

Нетрадиційні техніки малювання відкривають можливості розвитку творчих здібностей, фантазії, уяви. Тільки нестандартні й нетрадиційні методи творчості дозволяють кожній дитині більш повно розкрити свої почуття і здібності. Вихователь Єфімова О.Л. знайомить вихованців групи 7 "Веселка" з нетрадиційними техніками малювання.

До тижня бжд. Вихованці групи 7 протягом тижня Дидактична гра "Чим можна гратися, щоб не нашкодити здоров'ю", "Сортувальник (здорова їжа)", малювали Вітаміни для дітей та працювали з лепбуком "Моє тіло"

#UnicefUkraine
#ЯіТи
Ментальне здоров'я є невід'ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти.Вихованці групи 7 "Веселка" разом дуже люблять обійматися. Завдяки фізичному контакту під час обіймів організм реагує зменшенням м'язової напруги та больових відчуттів, нормалізацією серцебиття та дихання, підвищенням імунітету. Для роботи з дітьми було використано ігрові картки "Обійманці"