№ 2 "Дзвіночки"

Наша емблема:

Наш девіз:

Тихенько у полі співають дзвіночки,
Прислухайся, чуєш дзвінкі голосочки?
А з ними співає й зелена трава
Прості й зрозумілі з дитинства слова.

Наше життя

Дитина повинна бути щасливою!Світлинами, що випромінюють радість любов, щастя, добро поділилися батьки

Ознайомлення з соціумом, тема: «Домашні птахи»

Заняття з сенсорного розвитку , тема: "Цифра 3 та поняття вгорі внизу"

«Зернята для пташок» (художньо - продуктивна діяльність ліплення)

Художньо - продуктивна діяльність малювання на тему: «Годівничка для пташок» у поєднанні з прогулянкою на свіжому повітрі спостереження за пташками та годування їх

Ознайомлення з соціумом "Ми піклуємось про птахів"

Для Вас, батьки!!!!

Сім "золотих правил" хороших батьків

1. Як можна частіше посміхайтеся
    Відчувати себе "на одній хвилі" з дитиною, бути в курсі навіть самих незначних подій його життя - головне правило хорошого батьківства". Здається, ви вже все зрозуміли про свого малюка, а він раптом "викидає" щось абсолютно нове! Діти ростуть швидко, а це означає, що ви завжди повинні бути дуже уважні і готові до несподіваних змін.
    Не забувайте похвалити його за вчасно сказані "будь ласка" і "спасибі" або припинити грубість, каприз. Звичайно, ваше спілкування не може тривати 24 години на добу, але важливо, щоб він знав: у вас є на це час. Вранці, коли всі поспішають, а дитина намагається щось розповісти, вибачитеся і пообіцяйте, що вислухаєте його ввечері. І обов'язково поверніться до відкладеної розмови - це змусить дитину повірити, що він дійсно для вас важливий. Будьте уважним і терплячим слухачем, щоб малюк довіряв вам і надалі. Адже батьки часто скаржаться, що діти просто не хочуть з ними спілкуватися.
  2.  Будьте послідовні
    Діти люблять передбачуваність. Режим, встановлені обмеження дають їм відчуття порядку і безпеки в навколишньому світі. Чіткі правила допомагають уникнути конфліктів і покарань. Якщо малюк злегка ляснув вас, не треба заспокоювати себе тим, що вона ще маленька і не розуміє, що робить. Кожен раз терпляче відводьте його ручку і говорите, що так робити не можна. А якщо він наполягає - покарайте, відправивши в іншу кімнату. І не забувайте пояснювати дитині, чому треба вести себе так, а не інакше.
  3.  При будь-якій можливості проявляєте свою ЛЮБОВ
    Емоційна відкритість у вихованні навіть важливіше, ніж послідовність. Коли дитина знає, що мама і тато люблять його незважаючи ні на що, йому не так страшно, якщо ви раптом розсердитеся. Намагайтеся частіше говорити малюкові щось схвальне: похваліть, якщо він без нагадування прибрав свою постіль, або дозвольте в якості винагороди пограти зайвих 15 хвилин на комп'ютері. Дитина зрозуміє, що ви цінуєте його хорошу поведінку, а якщо і гнівайтесь, щось зачепило. Пам'ятайте: ваше постійне "ні" і "не можна" може викликати у нього стан стресу.
    Як можна активніше заохочуйте інтереси малюка і не нав'язуйте власних.
    Спортивні батьки, що примушують своє чадо займатися спортом, викликають у нього почуття нервозності і напруги. Дозвольте малюкові робити те, що. йому цікаво. Так ви продемонструєте свою повагу до його здібностям і дасте зрозуміти, що приймаєте дитини таким, який він є.
  4. Проявляйте гнучкість
    Багато батьки постійно коливаються між необхідністю дотримуватися встановлених правил і бажання поступитися дитині, зробити йому ласку. Проявіть гнучкість: пам'ятайте, що з будь-яких правил бувають винятки. Обов'язково поясніть дитині, чому ви змінили своє рішення і відхилилися від звичайного режиму. Наприклад: "Ти знаєш, що спати треба лягати в 20.00. Але сьогодні до нас приїхали дідусь з бабусею, тому ти можеш трохи затриматися". Так ви навчите свою дитину бути гнучким при вирішенні тієї чи іншої проблеми. В подальшому це допоможе йому пристосуватися до змін, не втрачаючи поваги до правил і обмежень.
    Але якщо дитина час від часу влаштовує істерики, не бажаючи йти спати, - це не означає, що треба змінити час відходу до сну. Наберіться терпіння і продовжуйте наполягати на своєму.
  5. Будьте поінформованими
    Хороші батьки вміють інстинктивно знаходити вірне рішення. А для цього треба бути як можна краще поінформованим про можливості і здібності малюка в кожному конкретному віці.
    Непоінформовані батьки майже завжди переоцінюють свою дитину і часто відчувають розчарування. На щастя, сьогодні існує велика кількість літератури по вихованню дітей. Так що, хай живуть знання! І не нехтуйте таким цінним джерелом інформації, як бабусі і дідусі, друзі, колеги і сусіди.
  6. Давайте собі право на перепочинок
    Турбота про дітей вимагає величезної напруги фізичних і душевних сил. Звичайно, з любові до дитини можна витримати все, але якщо малюк бачить, чого вам це коштує, яка ви змучена і нервова, він думає: "Мама дуже втомилася, і все це через мене". Якщо ж ви будете відводити собі час на відпочинок і розваги, дитина зрозуміє, що і в інших людей є свої потреби, які необхідно поважати. Іноді, щоб знову відчути себе "хорошим батьком", вам необхідно всього лише трохи відпочити. Просто скажіть: "Зараз я втомилася і хочу прилягти на 15 хвилин". Будьте впевнені - малюк зрозуміє вас!
  7. Зберігайте впевненість у собі
    Якщо ви будете постійно дотримуватися перерахованих вище правил, то дуже скоро обов'язково відчуєте позитивні результати. У вас з'являться вагомі підстави відчути себе хорошим батьком. А дитина завжди буде впевнений: мама і тато знають, як зробити краще.

оздоровчий період

"ОБЕРЕЖНО ДОРОГА"

"ОСІННІ СПОСТЕРЕЖЕННЯ"

"ДЕНЬ ДЕРЖАВНОСТІ"