1 вер. 2020

1 ВЕРЕСНЯ Ласкаво просимо

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для діток, а й для вихователів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших свят.
20 серп. 2020

Літо- чудова пора року.

Найкращий час для оздоровлення дітей - це літо. Літній період - найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. І все це з урахуванням вимог щодо організації освітнього процесу в рамках адаптивного карантину. Спостереження в природі, рухливі ігри, ігри спортивного спрямування, пізнавальна та художня діяльність захоплює дошкільнят...
25 трав. 2020

Відновлення діяльності ЗДО № 54 "Чебурашка"

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 25 травня 2020 року № 238/о "Про відновлення діяльності закладів дошкільної освіти" відновлення діяльності закладів дошкільної освіти здійснюється з 25 травня 2020 року у три етапи.
22 трав. 2020

Тиждень ОБЖД

Тема: "Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди", "Рушаєш в дорогу чи далеку путь - про правила не забудь!" до Дня цивільного захисту
27 квіт. 2020

Особливості поводження з побутовими відходами під час карантина

Міністерство розвитку громад та територій України звертає увагу громадян на особливості поводження з побутовими відходами в період карантину.
6 квіт. 2020

Роз"яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Роз"яснення, щодо постанови №211 (обмеження заходів на період карантину)
25 бер. 2020

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 24 КВІТНЯ 2020 Р.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.
13 бер. 2020

УВАГА! КАРАНТИН!

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 12 березня 2020 року № 140/о "Про призупинення освітнього процесу" з 12 березня по 03 квітня 2020 року в закладі призупинено освітньо-виховний процес.
2 бер. 2020

"Тварини наші друзі"

02 березня 2020 року в групах старшого дошкільного віку було організовано та прведено цикл занять доброти " Гуманне та відповідальне ставлення дотварин" присвячене Всеукраїнському дню котів, та девізу "Тварини наші друзі"
14 лют. 2020

Свято " Стрітення"

14 лютого 2020 року проведено музично спортивну - розвагу "Стрітення" з вихованцями груп середнього та старшого дошкільного віку.