22 серп. 2014

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

22 серпня 2014 року в ДНЗ № 54 "Чебурашка" відбулося свято, присвячене Дню Незалежності України на тему: "Козацькому роду нема переводу"
19 серп. 2014

Свято "Жива природа"

19.08.2014 року в ДНЗ № 54 "Чебурашка" відбулося свято на екологічну тему "Жива природа", на якому було розширено та узагальнено знання дітей про дерева, кущі, квіти та бережне ставлення до живої природи. В гості до дітей завітав Лісовичок-Боровичок, який пограв з дітками в дидактичні ігри "Живе-неживе", "З якого дерева листочок" та закріпив правила поводження дітей в живій природі.
6 серп. 2014

Свято "У царстві Нептуна"

6.08.2014 року в ДНЗ № 54 "Чебурашка" відбулось веселе свято "У царстві Нептуна". Діти отримали велике задоволення від царя Нептуна, Русалоньки та Морської Кікімори. Незабутні враження залишились у дітей від рухливих ігор, ігор з водою та піском. На згадку про це свято діти власноручно виготовили та подарували Нептуну свої подарунки.
31 лип. 2014

"День здоров`я"

В ДНЗ № 54 "Чебурашка" в черговий раз відбувся "День здоров`я". На цьому святі був задіяний весь дитячий садок. Кожна група виконала заплановане завдання. Одна група ходила на канатоходах, інші справлялися у їзді на велосипедах та самокатах, молодші дошкільнята виліплювали на піску разноманітні фігури.
15 лип. 2014

Спортивне свято

15.07.2014 року в ДНЗ № 54 "Чебурашка" відбулось спортивне свято "Мій дзвінкий веселий м`яч",в якому приймали участь всі дітки нашого дошкільного закладу.
7 лип. 2014

Свято Івана Купала "Таємниця квітки папороті"

У садочку відбулося свято Івана Купала, під час якого дітки дізналися про традиції святкування.
27 черв. 2014

в нашомуУ садочку відбулася розвага присвячена дню Конституції України.

Дошкільнята дізналися, що таке Конституція, які в них є права, та всі ці знання закріпили цікавими конкурсами на теми прав та обов'язків.
19 черв. 2014

Увага, увага, увага!!! Спортивна розвага!

У нашому садочку відбулася спортивна розвага на тему: "Дужі, спритні, веселі!" Педагоги ДНЗ формували рухову підготовленість, як фундамент фізичного розвитку дітей. Під час змагань закріплювали вміння дітей швидко бігати, стрибати, долаючи перешкоди, також формували у дітей почуття відповідальності, бажання бути кращими, стремління до перемоги, викликати у дітей хороший настрій!
15 черв. 2014

Малюємо на асфальті!!!

Малювали дітки на асфальті на тему: "Світ очима дітей".
13 черв. 2014

Вітаємо Ольгу Миколаївну з Днем Народження!

Нехай любов незгасно світить, Хай доля радісно співа, Для Вас усі найкращі квіти І найласкавіші слова. Бажаєм Вам життя прожити Без сліз, без горя, без біди. Нехай воно щасливим буде Сьогодні, завтра і завжди