11 лют. 2015

Колективний перегляд заняття в ясельній групі № 1

Вихователь ясельної групи № 1 Роман Н.Ю. запросила колег на перегляд відкритого заняття з сенсорики "На гостини до Мишки"
11 лют. 2015

Консультація для педагогів

У нашому садочку провели консультації для педагогів: 1. "Мовленнєві заняття в системі сучасної дошкільної освіти" (вихователь Діденко Л.В.); 2. "Дні здоров"я в ДНЗ" (вихователь Ткаченко Д.О.).
10 лют. 2015

Ляльковий театр в гостях у малят

Малята нашого садочка з задоволенням переглянули лялькову виставу "Гарбузова каша"
30 січ. 2015

День Здоров"я разом з батьками та дітьми

Проведено сюжетно-спортивну розвагу за твором К. Чуковського "Телефон" з батьками та вихованцями нашого дошкільного закладу. Всі учасники отримали позитивні враження та емоції!
30 січ. 2015

День Здоров"я

В День Здоров"я інструктор з фізичного виховання та вихователі всіх груп з дітьми провели рухливі ігри, змагання, ігри-естафети та бесіди з валеології про здоров"я та здоровий спосіб життя!
23 січ. 2015

Спортивно-музична розвага "Спорт - це сила, спорт - це модно!"

Інструктор з фізичної культури та музичні керівники провели спортивно-музичну розвагу для старших дошкільнят на тему: "Спорт - це сила, спорт - це модно". Результатом розваги стало узагальнення знань та розуміння дітьми цінності власного здоров"я та життя.
22 січ. 2015

Семінар-практикум для вихователів на тему: "Трудове виховання дітей у дошккільному закладі та в родині"

Педагоги закладу разом з батьками провели семінар-практикум в дошкільному закладі на тему: "Трудове виховання в дошкільному закладі та в родині"
22 січ. 2015

Ляльковий театр "Здоровим будь"

З 19 січня по 23 січня 2015 року - Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки на тему: "Здоровий спосіб життя - це модно!" Діти нашого закладу з задоволенням переглянули лялькову виставу "Здоровим будь!"
20 січ. 2015

Конкурс талантів "Освітянські зорі"

Вітаємо наших учасниць конкурсу Полозову Олесю Олександрівну, Дем`яненко Катерину Андріївну за зайняте друге місце у номінації "Вокал" із творами "Глибока кирниця" Л.Ященка та "Балада про мальви" В.Івасюк.
15 січ. 2015

Семінар-практикум для педагогів

Практичний психолог Черненко І.Г. провела семінар-практикум для педагогів на тему: "Уява - основа творчого процесу"