10 лист. 2014

Майстер-клас вихователя Велігорської Т.А. для педагогів

Пройшов майстер-клас вихователя Велігорської Тетяни Анатоліївни для педагогів на тему "Українська народна іграшка, як засіб виховання дітей дошкільного віку".
5 лист. 2014

Колективний перегляд заняття з грамоти

Вихователь старшої групи № 8 Рось Антоніна Василівна запросила колег ДНЗ № 54 на колективний перегляд заняття з грамоти
3 лист. 2014

Майстер-клас для молодих педагогів клубу "Паросток"

Майстер-клас вихователя логопедичної групи Діденко Любові Владиславівни для молодих педагогів клубу "Паросток" на тему: "Розвиток зв"язного мовлення дошкільників"
29 жовт. 2014

Майстер клас для молодих педагогів.

В ДНЗ № 54 "Чебурашка" вихователь-методист Логвіненко Ольга Миколаївна провела для молодих педагогів майстер-клас з аплікації.
15 жовт. 2014

Відкрите заняття "Людина починається з добра"

15 жовтня 2014 року вихователь підготовчої групи ДНЗ № 54 Чміль Лілія Миколаївна провела відкрите заняття "Людина починається з добра"
2 жовт. 2014

Вітаємо!

Вітаємо нашого вихователя-методиста Логвіненко Ольгу Миколаївну з отриманням грамоти від облдержадміністрації до Дня Вчителя!
11 вер. 2014

Розвага "У країні Дорожніх знаків"

У нашому садочку для малят була проведена розвага, присвячена Безпеці дорожнього руху. В ігровій формі малята закріпили правила дорожнього руху, назви та значення дорожніх знаків.
10 вер. 2014

Лялькова вистава "Перехрестя дорожніх знаків"

У рамках Тижня безпеки "Дорожнього руху" провели лялькову виставу "Перехрестя дорожніх знаків", метою якої було вивчення, закріплення знань про правила дорожнього руху.
1 вер. 2014

З Днем знань!

1 вересня діти нашого дошкільного закладу святкували День знань.
29 серп. 2014

29 серпня в ДНЗ № 54 "Чебурашка" було проведено педагогічну раду.

На педагогічній раді були присутні всі педагоги закладу. Були підведені підсумки роботи за минулий 2013-2014 навчальний рік та оздоровчий період, затверджено річний план роботи та програми навчання та виховання дітей на 2014-2015 навчальні роки.