105 річниця від дня народження В.О. Сухомлинського

Відповідальні за виконання

Практична діяльність з працівниками ЗДО

1.

Тематична виставка літератури до 105-ї річниці від дня народження В.О.Сухомлинського «Нова доба освіти за ідеями В.О.Сухомлинського».

2.

Проведення віртуальної подорожі за оповіданнями В.О.Сухомлинського на тему: «Творчість В.О.Сухомлинського – дітям».

3.

Флешмоб для працівників закладу «Читаємо В.О.Сухомлинського».

Практична діяльність з вихованцями ЗДО

4.

Читання та переказування казки В.О Сухомлинського «Як їжачок готувався до зими» за допомогою кільця Лулія.

Брайко Н.В.

№ 5 «Калинка»

5.

Заняття на природі «Музика-уява-фантазія-творчість». Василь Сухомлинський говорив: «Музика, мелодія, краса, - важливий засіб морального і розумового виховання дитини, джерело благородства серця й чистоти душі. Музика відкриває людям очі на красу природи, моральних стосунків та праці. Завдяки музиці в людині пробуджується уявлення про високе, величне, прекрасне не тільки в навколишньому світі, а й у самому собі». В ході заняття діти вчилися відчути красу природи, слухати звуки природи, створювати танцювальні етюди.

Приходько Т.Д.

№ 9 «Бджілка»

6.

Читання та переказ оповідання «Лялька під дощем» В.О.Сухомлинського з використанням мнемотаблиці.

Дученко Н.М.

вихованці групи

№ 11 «Пізнайки» (логопедична)

7.

Художньо – продуктивна діяльність (аплікація) за твором В.О.Сухомлинського «Осінь принесла золоті стрічки».

Галагоза Я.П.

вихованці групи

№ 6 «Вишенька» (логопедична)

8.

Драматизація казки В.О.Сухомлинського «Бджілка і акація».

Логвіненко О.М.

№ 8 «Ромашка»

9.

Перегляд лялькового театру за твором В.О.Сухомлинського «Як їжачок готувався до зими»

Рось А.В.

№ 7 «Веселка»

10.

Бесіда за оповіданням В.О.Сухомлинського + малювання «Яблука на тарілці»

Гузенко О.В.

№ 4 «Полуничка»

11.

Заняття «Чарівний світ казки» за В.О.Сухомлинським.

Мельникова К.О.

№ 10 «Сонечки»

12.

Гімнастика + дихальні вправи на свіжому повітрі.

інструктор з фізкультури

Челало Р.О.

13.

За допомогою казок В.О.Сухомлинського вчилися бути добрими, не ображати тварин, робити добрі вчинки, любити природу. Читання казки «Покинуте кошеня».

Черних В.Ю.

№ 1 «Зірочка»

14.

Фізкульт – пауза з LEGO цеглинками.

Подарева Л.М.

№ 10 «Бджілки»

виконано

28 вересня 2023 року, в закладі дошкільної освіти було проведено заходи до 105-ї річниці від дня народження видатного педагога та земляка Василя Олександровича Сухомлинського за участю педагогів та вихованців:

Вихованці групи 5 «Калинка» під керівництвом педагогині Брайко Н.В., читали та переказували казку «Як їжачок готувався до зими» за допомогою кільця Лулія.
Вихованці групи 9 «Бджілка», на чолі з вихователем Приходько Т.Д. провели заняття на природі " Музика-уява-фантазія-творчість". Діти вчилися відчути красу природи, слухали звуки природи, створювали танцювальні етюди.
Вихованці групи 11 «Пізнайки» разом з педагогом Дученко Н.М. читали та переказували оповідання «Лялька під дощем» з використанням мнемотаблиці.
Вихованці групи 6 «Вишенька» з вихователем Галагозою Я.П. провели художньо-продуктивна діяльність (аплікація) за твором В.О.Сухомлинського «Осінь принесла золоті стрічки».
Вихованці групи 8 «Ромашка» з педагогинею Логвіненко О.М. організували показ драматизації до казки В.О.Сухомлинського «Бджілка і акація».
Вихованці групи 7 «Веселка» у співпраці з вихователем Рось А.В. переглядали ляльковий театр за твором В.О. Сухомлинського «Як їжачок готувався до зими».
Вихованці групи 4 «Полуничка» бесідували з вихователем Гузенко О.В. за змістом оповідання та малювали «Яблука на тарілці».
Вихованці групи 10 та 2 разом з вихователем Мельниковою К.О. побували в чарівному світі казки.
Інструктором з фізкультури Челало Р.О. на свіжому повітрі проведено дихальні вправи, тому, як Руслан Олександрович розділяє думки видатного педагога, що велику роль у фізичному розвитку дітей відіграють заняття гімнастикою та спортом.
Вихованці групи раннього віку 1 «Зірочка» разом з вихователем Черних В.Ю. За допомогою казок В.О.Сухомлинського вчаться бути добрими, не ображати тварин, робити добрі вчинки,любити природу. Читання казки «Покинуте кошеня».