"Освітянський форпост Кропивницького"

14 лют. 2023
#Освітянський_Форпост_Кропивницького У війні свої реалії. Сьогодні ми всі разом виборюємо право на незалежність, на власний вектор розвитку країни, на свою думку і гідне майбутнє наших дітей. Війна розділила на «до» і «після» життя кожного українця. В Україні багато людей втратили близьких, рідних, домівку та роботу… З перших днів повномасштабної війни заклад дошкільної освіти прийняв перших вимушених переселенців, котрим представниками Управління освіти, працівниками закладу дошкільної освіти, батьками вихованців була надана допомога в різних напрямках. Війна, як ніколи об’єднала усіх людей і батьки нашого закладу не стали винятком, ними був організований збір смаколиків, ліків, одягу, іграшок… Фонду «НЕЗЛАМНІ» були перераховані кошти від колективу ЗДО на благодійну допомогу. Діти майбутнє нашої країни! Залучення їх до благодійності виховує в них виявлення високої патріотичної свідомості, міцну громадянську позицію, тому був організований благодійний марафон: «Янголята для ЗСУ», конкурс дитячих малюнків «Новорічна казка», Різдвяний флеш-моб «Привітай воїна». Щоб стати супер-героєм не обов’язково мати плащ та надздібності, головне надати допомогу кому - це потрібно. У війні страждають не лише люди, а й тварини. Тому вихованцями, працівниками та батьками було ініційовано та організовано збір кормів для притулків «Бім» та «Щасливий пес». Війна не має вихідних і свят… Дякуємо всім хто наближає Перемогу! Разом ми сила… «Слава Україні! Героям слава!»