Родинне свято "Україна - це ми!"

21 жовт. 2021
Любіть і цінуйте щастя! Воно народжується в сім`ї. Що може бути її дорожче, На цій казковій землі!!!

Взаємодія з батьками - одна з важливих ланок освітнього процесу. Родини і заклад дошкільної освіти - два суспільні інститути, які закладають у малюкові фундамент майбутнього. Мета спільна: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену дитину, навчити її правильно діяти, міркувати, пізнавати навколишній світ!

«Україна - це ми!» - така назва родинного свята, яке відбулося 19 жовтня 2021 року з вихованцями групи старшого дошкільного віку, групи № 10.

Батьки, діти та педагоги у цей день об’єдналися у велику дружню родину. Під вмілим керівництвом музичного керівника учасники свята показали свої здібності, таланти та артистичність. В ході родинного свято прославляли велич родини, засади на яких виховуються дошкільнята: материнська любов, батьківська наука, бабусина молитва, дідусева мудрість.

Діти дарували слова подяки мамам, татусям, бабусям та дідусям за любов, тепло та доброту. Юні таланти виконали номери, які вразили своєю майстерністю та художнім смаком. Дітки дарували батькам незабутні хвилини щастя та радості.

Активно приймали участь у конкурсах і батьки: танцювальні номери, співи українських народних пісень, пригадували прислів’я та приказки!

Родинне свято пройшло на одному подиху, зблизило та об’єднало всіх присутні в одну велику сім’ю.

Подібні родинні свята сприяють зміцненню не лише сімейних стосунків, а й тісній по-справжньому родинній взаємодії сім`ї та закладу дошкільної освіти, сприяють духовному зближенню і залишають незабутній відбиток в душах батьків та дітей протягом всього життя!

Ми дякуємо сім’ям за участь у родинному святі!!!! Бажаємо, Вам Шановні батьки хай у ваших сім’ях назавжди оселиться любов, повага, затишок і достаток. І той місточок доброти та любові між батьками і дітьми завжди буде міцним!!!!