«Осінь чарівниця»

28 вер. 2021
Ходить осінь по садках, ходить усміхається. Ніби в казці швидко так кольори міняються! В закладі дошкільної освіти 54 «Чебурашка» традиційно в цю пору відбулося цікаве, творче та веселе дитяче свято «Осінь чарівниця».

Яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців, які охоче та від душі розважалися!!!! Було організовано фотозони: «Красуня осінь», «Щедра господиня», «Дари осені», «Золота осінь» які послугували гарним додатком до свята! Усі дітки із задоволенням співали пісні, танцювали, розказували вірші, були організовані та поставлені драматизації: казка «Пан Коцький», «Ходить Гарбуз по городу...», подані номери прославляли осінь за її красу та врожаї!

По завершені осіннього свята і діти і присутні отримали справжню насолоду від осіннього шоу, все пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій, та яскравих фото!!!!