"Нетрадиційна техніка малювання"

24 бер. 2021

В закладі було проведено виставку малюнків, які були окреслені тематикою нетрадиційних методів малювання. В хлді якої висвітлено головне завдання образотворчої діяльності дітей дошкільного віку. Розкрито питання необхідності сучасного підходу до  художньо-естетичного виховання дошкільників нестандартними та нетртадиційними прийомами творчості, тому,як зображувальна діяльність має надзвичайно важливе значення для всебічного розвитку особистості. Нетрадиційнітехніки малювання викликають у дітей безліч позитивних емоцій, відкривають можливості використовувати добрезнайомі їм предмети в якості художніх матеріалів.