Кропивницький. (Кіровоград) Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 54 «Чебурашка» Кіровоградської міської ради»

Результати моніторингу якості освіти.

№54 «Чебурашка» 2021 – 2022 навчальний рік.

Упродовж року педагогічний колектив дошкільного закладу працював над розв’язанням завдань, поставлених річним планом роботи на 2021 – 2022 н.р.

Група № 7 «Веселка» (7) предметно – практична компетенція сформована на 88%, природничо – екологічна – 90%, родинно – побутова – 83%, здоров’язбережувальна – 81 %.

Група № 8 «Ромашка» (10) предметно – практична компетенція сформована на 95%, природничо – екологічна – 98%, родинно – побутова – 99%,  здоров’язбережувальна – 93 %.

Обстежено 32 дитини старшого дошкільного віку. Результати моніторингу вказують на те, що діти дошкільного віку переважно засвоїли розділи освітньої програми «Дитина» згідно вікових особливостей, мають відповідний запас знань.